بازم پا گذاشتن رو حدیث

هیچ‌وقتِ هیچ‌وقت، حس نکردم که کسی من رو بخاطر خودم، خواسته باشه. همیشه از من رد شدن تا دل دیگران رو بدست بیارن، همه‌‌‌ی همه این کار رو، باهام کردن. همیشه‌ی همیشه این حس من رو غمگین و افسرده کرده. هرگز نتونستم جوابِ سوال‌م رو بدست بیارم، که چرا من باید ندید گرفته بشم، و حذف بشم، تا دیگران به چشم بیان، تا دیگران حس کنن براشون ارزش و احترام قائل‌ هستن، تا دیگران متوجه بشن که حرف اون‌ها درست یا غلط بوده، یا به دیگران خودشون رو ثابت کنن.

چقد دل‌م خسته‌س از این همه … از این همه پس زدنا … از این همه نادیده گرفته شدنا !

کاش جز ” اجبار ” جواب دیگه‌ای در مقابل این همه سوالی که در ذهنم می‌چرخه وجود داشت که همونایی که اینطور دیگران رو به من ترجیح می‌دن، بهم بدن!

دلم غصه‌س … امیدوارم یه روز اگه به عمرم باقی مونده باشه، با تمام وجود لمس کنم که کسی من رو بخاطر خودم، می‌خواد، و از دیگران بگذره، به خاطر من!

نوشته‌های مرتبط

8 دیدگاه

 1. یکی از دوستام همیشه می‌گه‌: آدم در بهترین شرایط زندگی هم تنهاست‌، اصلا تنهایی تو زات آدمه‌.
  می‌گم تویی که همیشه دوست داری مورد تایید بقیه باشی‌، ببین که جدی جدی این بقیه این‌قدر ارزش دارن که بخوان تاییدت کنن‌‌؟ یعنی این بقیه این قدر آدمای مهمین‌؟ خو جای این که سعی کنی مورد تاییدشون بشی سعی کن از همشون بهتر باشی‌!
  گاندی بود که می‌گفت‌: اول نادیدت می‌گیرن و بعد و بعد‌. تو هنوز تو همین مرحله اولی موندی‌! سعی کن بری بالاتر‌!

 2. این خیلی درد داره. حس اینکه همیشه زیر پا گذاشته بشه آدم. و از اون بدتر اینکه فقط یه پل باشه، یه وسیله برای رسیدن کسی به کس دیگه و از بین رفتن خودش.
  منتها یه چیزی که میخواستم بپرسم این بود، همه‌ی همه؟ یعنی بارِ عام میدی به همه‌ی کسایی که میشناستن و دوستت دارن؟
  فکر کنم هر چقدر هم انگشت شمار، ولی چند نفری پیدا میشن که خودت رو دوست داشته باشن. از بودنت باهات حس خوب و شیرینی داشته باشن. و تو رو ترجیح بدن به خیلی کس‌ها یا چیزهای دیگه.

 3. هی بابا تو هم خوشیا
  این دور زمونه کی کیو ول می کنه تا با اون یکی که کسیو معلوم نی ول کرده یا نکرده تنها باشه
  همه زاپاس نگه می دارن جدیدا که این نشد اون….
  اوم…
  به قول قدیمیا گشتش نبود نگرد نیست…:پ

 4. گاهی ما حس می کنیم که کسی ما را نمی خواهد و حتی شخصی که فکر می کردیم ما را برای خودمون می خواهد اینطور نبوده ، اما اصل ماجرا اینطور نیست این خود ماییم که توقعاتمون بیجا میشه خودمونیم که نفسمون را برای خودمون نمی خواهیم و حاشیه ها را مقدم می کنیم
  امیدوار باش که اگه کسی واقعا دوستت داره دلش را نشکونده باشی ، شاید یک روز متوجه بشی که جبرانش سخت و عذابش آزارت بده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *