خرید اینترنتی

هر چقدر هم که بچه‌ی تازه به دنیا اومده تون، آروم و خوش اخلاق باشه ولی باز هم چه بخواین و چه نخواین باید مادر تایم زیادی رو برای نگهداری ازش تو خونه بگذرونه. و بعد از اون هم که بچه رو پا می‌شه بازم موقعیت‌هایی پیش میاد که نتونین به موقع از خونه خارج بشین و به کارهاتون رسیدگی کنین، چون تقریبا اولویت با نی‌نی نازتون هست.

خب تو همچین مواقعی هم مناسبت‌هایی پیش میاد که نیاز به خرید برای خودتون یا اطرافیانتون دارین، و چقدر خوب که امروزه به صورت انلاین تقریبا هر چیزی رو که بخواین می‌تونین برانداز کنین و خیلی کلی همه چیزش رو مقایسه کنین و در نهایت سفارش بدین، اونم تو سطح وسیعی از محصولات که شاید تو یه فروشگاه به صورت همزمان وجود نداشته باشن.

من تو این ده ماهی که مادر بودن رو تجربه کردم، در کنارش میزان خرید اینترنتی‌م هم  به سطح قابل توجهی افزایش دادم، که خیلی کار رو برام راحت کرده :دی و چقد خوشحالم که هر روز فروشگاه‌های اینترنتی مثل دی‌جی کالا و دی‌جی استایل و … اقلام زیادتر و به روزتر و با قیمت مناسبی رو به مشتری مجازی ارائه میدن. البته ناگفته نماند که به غیر از فروشگاه‌های اینترنتی اکانت‌های بیزینسی توی اینستاگرام هم خیلی قوی دارن کار می‌کنن و من یکی به شخصه خیلی راضی‌م.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *